Fortinet Kaynaklı Rulo Tel Çit

Fortinet Kaynaklı Rulo Tel Çit - Çınar Tel Örgü

Güvenlik

Fortinet rulo sistemleri Panel sistemlerinin alternatifi olarak güvenlik ihtiyacına kalıcı ve uygun maliyetli çözümler sunmak amacı ile tasarlanmıştır.

Uzun Ömür

Üretim teknolojisi sayesinde, galvaniz üzeri PVC kaplama sonucu yüksek dayanıma sahip bakım gerektirmeyen ekonomik çözümler sunar.

Kolay Montaj

Fortinet sistemleri her türlü arazi koşullarına uygun olarak monte edilecek şekilde tasarlanmıştır

Uygun Maliyet

Fortinet sistemleri en uygun maliyette ve uygun güvenlik çözümleri sağlayabilecek şekilde tasarlanmış ve fiyatlandırılmıştır.

Kullanım Alanı

Parklar, okullar, spor alanları, depolar, antrepolar, endüstriyel alanlar, hava alanları, askeri alanlar, konut alanları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir

Rulo Sistemi

50.8 x 50.8 göz aralığında kaynaklı galvaniz tel üzeri PVC kaplama sayesinde rijit, sağlam ve korozyona karşı Betafence güvencesi ile üretilmekte olan Fortinet paneller 25mt. lik rulolar halinde paketlenmektedir.

Renk Seçenekleri

Fortinet Rulolar RAL 6073 ve boru dikmeleri RAL 6005 renklerinde standart olarak üretilmektedir

Kaplama Tekniği

Galvaniz üzeri su geçirgenliği sıfır olan PVC kaplı olan Fortinet kaplama teknoloji sayesinde, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen, rijiditesi yüksek güvenlik çözümleri sunar

Boru Direk ve Bağlantı Sistemleri

Bekaclip ve standart boru direkler ile uygulanan Fortinet sistemi, her türlü zemin koşulunda uygulanabilri. Bekaclip sistemi profesyönel sistem olup, özel tipte kelepçe ile uygulanmaktadır. Boru direk sistemi en yaygın sistem olup; 38, 48 veya 6mm çaplarında galvaniz üzeri polyester kaplamalı olarak rulo sistemine uygun renkte üretilmektedir.

Çınar Tel Örgü Ankara Fortinet Kaynaklı Rulo Tel Çit