Tüm projelerde dekoratif ve güvenli çözümler sunar

Klasik Panel Çit - Çınar Tel Örgü

Kullanım Alanı

Klasik panel çit sistemi tüm projelerde ve özel alanlarda uygulanabilir. Zemin seçimi olmayan en uygun panel çözümlerindendir. Özel olarak geliştirilmiş aksesuarlarının yanısıra, kendine özgü kanatlı ve sürgülü kapı sistemleri bulunan modellerimiz ile projeleriniz için tam bir uyum sağlıyor ve bütünlüğü bozmuyoruz.

Panel Sistemi

250 cm genişliğinde ve 6 ayrı yükseklikte (80 cm,100 cm,120 cm,150 cm,170 cm ve 200 cm), üretilmekte olan klasik paneller 15x5 cm göz aralıklarına sahiptir. Galvaniz üzeri polyester kaplaması sayesinde yüksek korozyon direncine sahip dekoratif çözümler sunar. Benzerlerinden farklı ve özel dizaynı sayesinde değişik yüksekliğe sahip paneller birbirleri ile uyum halinde kullanılabilirler.

Uzun Ömür

Panelleri oluşturan Galvaniz teller, Yüksek rezistans sistemi ile kaynatıldığından galvaniz yanmadan kaynak işlemi gerçekleşir (PULSE rezistans kaynağı).Galvaniz üzeri polyester kaplama sayesinde uzun yıllar bakım gerektirmeden işlevini yerine getirebilen, kendisini kanıtlamış bir panel çit sistemidir. Panellerde kullanılan Polyester boya UV korumalı olduğundan, güneşte renk solması olmamakta ve boya çatlamaları yaşanmamaktadır. Ürünümüze o kadar güveniyoruz ki piyasada bulunan mevcut tüm ürünlerden farklı olarak 10 yıla kadar garanti koşulları sunuyoruz. Biz güveniyoruz siz de bize ve kurumsal yapımıza güvenin.

Kaplama Tekniği

Galvaniz telden üretilen klasik paneller, özel matlaştırma uygulaması sonrası Polyester esaslı boya ile kaplanarak korozyona karşı son derece dirençli hale getirilir. Klasik panellerin üretim teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeyen ve her projeye uygun çözümler sağlanır. Ayrıca Türkiye de ilk ve tek sıcak daldırma PVC kaplama üretim tekniği sayesinde dayanıklı ve alternatifler ürünler sunuyoruz

Profil ve Bağlantı Sistemi

Profiller, Borusan Mannesmann markalı TSE ve ISO belgeli, galvaniz profillerden üretilmektedir. Klasik Paneller 50x50x1,5 mm ve 60x60x1,5 mm ölçülerindeki profillere, profili tam saran özel kelepçe sistemi ile bağlanarak rijit ve sağlam çözümler elde edilir. Her türlü zemin uygulamalarında kullanılabilen bu sistem sayesinde yüksek dayanımlı ve dekoratif çözümler elde edilmektedir.

Çınar Tel Örgü Klasik Panel Çit Ankara