Pantanet Kaynaklı Rulo Tel Çit

Pantanet Kaynaklı Rulo Tel Çit - Çınar Tel Örgü

Dekoratif ve Sağlam

Rulo sistemlerinde uygun maliyetli çözümler sunan Pantanet, estetik görünümü ve engelleyici yapısı sayesinde koruma amacına yönelik dekoratif çözümler sunar.

Uzun Ömür

Üretim aşamasında kullanılan teknoloji sayesinde Pantanet, Betafence güvence sistemine sahip, yüksek dayanıma sahip uzun ömürlü bir rulo çit sistemidir.

Kolay Montaj

Özellikle bahçe içinde seperatif çözümlere yönelik bireysel uygulanabilen bir sistemdir. Her türlü bahçe uygulamalarında herhangi bir araç gerektirmeden kolaylıkla uygulanabilir

Tam Sistem Çözümü

Pantanet sistemi için uygulamaya yönelik ekonomik çözümler sunan galvaniz üzeri polyester kaplamalı boru direkleri sayesinde sistem aksesuarları ile beraber eksiksiz çözümler sunar.

Kullanım Alanı

Özel bahçeler,Çiftlikler,Okullar,Park Alanları ve benzeri uygulamalar.

Rulo Sistemi

Pantanet ürünleri 25 metrelik rulolar halinde ambalajlı olarak sevk edilmektedir. Kaynaklı galvaniz tel üzeri PVC kaplanarak üretilen Pantanet sisteminde enlem yönündeki tellerde bulunan özel boğumlar ürüne ek bir direnç sağlar.

Kolay Montaj

Pantanet rulo sistemleri bahçe uygulamalarında herkes tarafından kolaylıkla monte edilebilme özelliğine sahiptir.

Boru Direk ve Bağlantı Sistemleri

Bekaclip veya standart boru direkler ile uygulanan Pantanet sistemi, her türlü zemin koşulunda uygulanabilir. Bekaclip sistemi profesyönel sistem olup, özel tipte kelepçeleri ile uygulanmaktadır. Boru direk sistemi en yaygın sistem olup, 38 veya 48 mm çaplarında galvaniz üzeri polyester kaplamalı olarak rulo sistemine uygun renkte üretilmektedir.

Çınar Tel Örgü Ankara Pantanet Kaynaklı Rulo Tel Çit