Türkiye’de İlk Ve Tek Sıcak Daldırma Pvc Kaplaması Sayesinde Hem Farklıyız Hem De Daha Dayanıklıyız.
Özel Projelerde Güvenli Ve Dayanıklı Çözümler Sunar

Süper Panel Çit - Çınar Tel Örgü

Kullanım Alanı

Süper PVC panel çit sistemi tüm projelerde ve özel alanlarda kullanılabilir. Özel olarak uygulanmış olan PVC kaplaması sayesinde daha da dayanıklı hale gelmiş bir panel sistemidir. Kendine özgü kanatlı ve sürgülü kapı sistemleri bulunan modellerimiz ile projeleriniz için tam bir uyum sağlıyor ve bütünlüğü bozmuyoruz.

Panel Sistemi

250 cm genişliğinde ve 6 ayrı yükseklikte (80 cm,100 cm,120 cm,150 cm,170 cm ve 200 cm), üretilmekte olan Süper PVC paneller 15x5 cm göz aralıklarına sahiptir. Galvaniz üzeri PVC kaplaması sayesinde hem güvenli hem de yıpranmaya karşı daha da dayanıklı çözümler sunar. Benzerlerinden farklı ve özel dizaynı sayesinde değişik yüksekliğe sahip paneller birbirleri ile uyum halinde kullanılabilirler.

Uzun Ömür

Panelleri oluşturan Galvaniz teller, Yüksek rezistans sistemi ile kaynatıldığından galvaniz yanmadan kaynak işlemi gerçekleşir (PULSE rezistans kaynağı).Galvaniz üzeri PVC kaplama sayesinde uzun yıllar bakım gerektirmeden işlevini yerine getirebilen, kendisini kanıtlamış ve rakiplerinden tamamen farklılaşan bir panel çit sistemidir. Panellerde kullanılan PVC UV korumalı olduğundan, güneşte renk solması olmamakta ve PVC çatlamaları yaşanmamaktadır. Ürünümüze o kadar güveniyoruz ki piyasada bulunan mevcut tüm ürünlerden farklı olarak 10 yıla kadar garanti koşulları sunuyoruz. Biz güveniyoruz siz de bize ve kurumsal yapımıza güvenin.

Kaplama Tekniği

Galvaniz telden üretilen süper PVC paneller, özel matlaştırma uygulaması sonrası sıcak daldırma yöntemi ile PVC kaplanarak korozyona karşı son derece dirençli hale getirilir. Süper PVC panellerin üretim teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeyen ve her projeye uygun çözümler sağlanır. Ayrıca Türkiye de ilk ve tek sıcak daldırma PVC kaplama üretim tekniği sayesinde dayanıklı ve alternatifler ürünler sunuyoruz.

Profil ve Bağlantı Sistemi

Profiller, Borusan Mannesmann markalı TSE ve ISO belgeli, galvaniz profillerden üretilmektedir. Süper PVC paneller 60x60x1,5 mm ölçülerindeki PVC kaplı profillere, profili tam saran özel kelepçe sistemi ile bağlanarak rijit ve sağlam çözümler elde edilir. Her türlü zemin uygulamalarında kullanılabilen bu sistem sayesinde yüksek dayanımlı ve dekoratif çözümler elde edilmektedir.

Çınar Tel Örgü Süper PVC Panel Çit Ankara